
Мобильный телефон Sigma mobile Comfort 50 Grace Type-C Red
1 299 ₴
- Готово к отправке
- Код: sc50ger
- +380 (50) 321-70-03
Новенький Comfort 50 Grace продовжує цю традицію, адже це перший бабусяфон із роз’ємом USB Type-C для підзарядки, а також боковими кнопками та оновленим меню.
Роз’єм USB Type-C — сучасний стандарт для більшості девайсів, але для кнопкових телефонів це рідкість, незважаючи на зручність. Кабель USB Type-C можна вставляти в роз’єм будь-яким боком, тому підключити телефон до зарядки можна швидко й без проблем, навіть якщо у вас поганий зір. Це особливо зручно для літніх людей, яким важче звикати до технологічних новинок, адже навчитися користуватися Type-C ще легше, ніж іншими кабелями. Comfort 50 Grace приємно тримати в руках завдяки розміру та покриттю корпусу і має великі клавіші. На лівій боковій грані пристрою розміщені кнопки регулювання гучності, а на правій окрема кнопка для ліхтарика. Бокові клавіші забезпечують швидкі дії, а яскравий ліхтарик допоможе знайти шлях та відшукати потрібні речі під час відключень електроенергії та вночі.
Comfort 50 Grace оснащений кольоровим дисплеєм діагоналлю 2,8” з роздільною здатністю 240х320 точок на дюйм. За стандартом компанії на клавіатуру нанесені символи для набору українською, англійською та російською мовами.
Завдяки підтримці двох SIM-карт формату miniSIM телефон працює в мобільних мережах стандарту GSM. Для розширення користувацької пам’яті можна використати слот для microSD-карт ємністю до 32 ГБ.
Телефонна книга Comfort 50 Grace дозволяє зберігати до 500 контактів у пам’яті пристрою та ще 300 на карті пам’яті. На кожний із контактів можна встановити номер, ім’я на 20 знаків, фото й власну мелодію. Крім того, на телефоні можна зберігати до 100 SMS-повідомлень.
оновили меню Comfort 50 Grace, щоб ви могли переходити до різних пунктів кнопками від 1 до 9. У розділі “Органайзер” ви знайдете будильник із можливістю встановлення власної мелодії, календар, де можна створювати події, калькулятор та програму для читання електронних книжок. У розділі “Мультимедіа” є аудіоеєр, камера, диктофон та FM-радіо. Радіо можна слухати без гарнітури завдяки вбудованій антені.
Акумулятор ємністю 1700 мА*г дозволить вам користуватися Comfort 50 Grace до 10 днів. Ви з абсолютним комфортом зможете телефонувати абонентам різних операторів, слухати музику й читати книжки, не хвилюючись про те, що девайс надто швидко розряджається.
Як і будь-який телефон із лінійки Comfort 50, Grace має функцію екстреного виклику SOS. За активації функції девайс негайно надсилатиме SMS-повідомлення, а потім робитиме виклики на обрані вами екстрені контакти (всього їх може бути 5). Сирену та надсилання SMS, за бажанням, можна вимкнути в налаштуваннях.
Інші корисні функції включають швидкий набір для 8 різних номерів на кнопках від 2 до 9, який подбає про те, щоб ви могли швидко зв’язатися з рідними чи з екстреними службами. Режим “Гучномовець” вмикатиме гучний зв’язок під час кожного виклику, а автозапис виклику дає можливість записати важливі розмови. Також Comfort 50 Grace має озвучку дій: під час набору номерів на клавіатурі, вхідних викликах та пошуку в телефонній книзі всі цифри та імена будуть голосно озвучуватись. Для увімкнення пристрою можна встановити пароль, щоб ніхто, крім власника, не зміг його розблокувати. А функції “Чорний список” і “Білий список” допоможуть вберегтися від шахраїв, адже вони проводять виклики лише тих абонентів, яких обрали саме ви, та блокують невідомі номери — унікальна функція, що доступна далеко не на всіх смартфонах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт связи | GPRS, GSM |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип SIM-карты | Mini SIM |
| Материал корпуса | Пластик |
| Влагозащищенный корпус | Нет |
| Цвет | Красный |
| Дополнительный сервис | Настройка |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Стандарт Bluetooth | 3.0 |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Диагональ экрана | 2.8 дюйм |
| Разрешение экрана | 320×240 |
| Сенсорный экран | Нет |
| Звонки | |
| Сигналы вызова | MP3-мелодии, Виброзвонок |
| Громкая связь | Да |
| Память и процессор | |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Максимальный размер карты памяти | до 32 Гб |
| Связь и коммуникации | |
| Работа с сообщениями | SMS |
| Дополнительные функции SMS | Шаблоны сообщений, Отправка SMS нескольким адресатам |
| Интерфейсы | Type-C, Bluetooth |
| Использование в качестве USB-накопителя | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 1700 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Съемный |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 0.08 Мп |
| FM-радио | Да |
| Разъем для наушников | Есть |
| Диктофон | Да |
| Органайзер | Калькулятор, Часы, Будильник, Календарь |
| Дополнительные характеристики | |
| Объем телефонной книги | 500 номер. |
| Обмен между SIM-картой и внутренней памятью | Да |
| Поиск по телефонной книге | Да |
| Другие функции и особенности | Фонарик, Телефон для пожилых людей |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 143 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Толщина | 13.6 мм |
| Вес | 110 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вспышка | Да |
- Цена: 1 299 ₴

