
Смартфон Sigma mobile X-treme PQ58 Black UA
13 999 ₴
- Под заказ
- Код: smxtpq58bk
Отправка с 29 апреля 2026- +380 (50) 321-70-03
Захищений смартфон X-TREME PQ58 у будь-яких умовах залишиться вірним помічником. Оскільки девайс відповідає стандарту IP68, його конструкція забезпечує максимальну захист від потрапляння води, пилу та часточок бруду всередину девайсу. Працювати телефон може в будь-яких температурних умовах, навіть у диких спеках чи лютому морозі — від -20°C до +55°C. Крім того, корпус був виготовлений за допомогою технології підвійного лиття пластику та гуми, тому X-TREME PQ58 убезпечений на випадок падінь та ударів.
Потужність і витривалість
X-TREME PQ58 працює на базі чіпсету MediaTek Helio G99, який поєднує 8-ядерний процесор із тактовою частотою 2.2 ГГц та графічний відеоприскорювач Arm Mali-G57 MC2. 12 ГБ оперативної та 256 ГБ вбудованої пам'яті дозволяють вільно завантажувати всі потрібні додатки, а користуватися ними можна безперервно протягом кількох днів завдяки потужному аккумулятору ємністю 6280 мА*г, що до того ж підтримує швидку зарядку.
ДИСПЛЕЙ ТА КАМЕРІ
IPS-дисплей діагональю 6,58” формату HD+ із роздільною здатністю 1080х2408 пікселів дозволяє насолоджуватися високоякісними фото та відео. Екран захищень склом Asahi Glass Dragontail, що стійке до царапин та незначних ударів.
Також X-TREME PQ58 оснащений підвійною камерою, що складається з основного модуля з роздільною здатністю матриці 200 МП та додаткової матриці для нічного бачення з роздільною здатністю 24 МП. А фронтальну камеру з роздільною здатністю матриці 32 МП зручно використовувати для яскравих селфі та відеодзвінків рідним.
КЕРУВАННЯ ЖЕСТАМИ
За допомогою жестів на екрані X-TREME PQ58 ви можете зробити скріншот, увімкнути камеру, заблокувати екран, регулювати гучність тощо. А за допомогою датчика відбитка пальця на боковій грані ви можете перейти назад чи на домашній екран, відкрити нещодавні застосунки, зробити фото чи відео, відповісти на визов тощо. Вибирати функції жестів можна у налаштуваннях.
Корисні функції
X-TREME PQ58 наділень справді корисними та майже незамінними функціями:
OTG дає змогу підключати до смартфону як миші та клавіатури, так і телефони, що потребують зарядження, а з OTG-Ethernet адаптером можна встановлювати безпечне підключення до проводового інтернету;
NFC дозволяє швидко проводити безконтактну оплату послуг та обмінюватися файлами з пристроями поблизу;
у розділі Налаштування—Звук і вібрація можна увімкнути режим блимання ліхтарика під час вхідних викликів;
у комплекті ви знайдете додаткове захисне скло для екрану;
клавішу швидкого доступу можна настроїти на відкриття трьох різних додатків чи ярликів, наприклад вона дозволяє швидко вмикати ліхтарик;
додатковий екран на задній панелі смартфона показує часи та сповіщення, а також дозволяє керувати камерою та плеєром;
функція Smart Touch допомагає керувати смартфоном, реагуючи на торкання або відкриваючи меню з налаштованими діями;
вбудований GPS-модуль надає доступ до систем супутникового позиціонування GPS, GLONASS, Beidou та Galileo.
Комунікації та програмне забезпечення
Чиста операційна система Android 13 подарує вам приємний досвід користування, знайомі функції та програми. Завдяки комбінованому лотку для 2 SIM-карт стандарту nanoSIM, або однієї SIM-карти та однієї картки пам'яті microSD (ємністю до 2 ТБ) X-TREME PQ58 підтримує роботу в мобільних мережах 3G та 4G LTE. Модуль WiFi працює на частотах 2,4 ГГц та 5 ГГц стандарту IEEE 802.11 a/b/g/n/ac, а функція WiFi Hotspot дозволяє ділитися інтернетом.
Захист персональних даних
Щоб захистити свої персональні дані та заблокувати доступ до смартфону, використовуйте один із способів блокування, доступних для X-TREME PQ58:
пароль;
відбиток пальця;
графічний малюнок;
розпізнавання обличчя.
Характеристики и комплектация товара могут быть изменены производителем без уведомления.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Материал корпуса | Резина, Пластик |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Цвет | Черный |
| Дополнительный сервис | Настройка |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | IPS FHD+ |
| Диагональ экрана | 6.58 дюйм |
| Разрешение экрана | 1080x2408 |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 401 |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Технология Multitouch | Да |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Звонки | |
| Сигналы вызова | Полифонические мелодии, MP3-мелодии, Виброзвонок |
| Громкая связь | Да |
| Режим полета | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Память и процессор | |
| Процессор | Helio G99 |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 2200 МГц |
| Видеопроцессор | Mali-G57 |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 12288 MB |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Максимальный размер карты памяти | 2 ТБ |
| Связь и коммуникации | |
| Работа с сообщениями | E-mail, SMS, MMS |
| Интерфейсы | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Спутниковая навигация | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в интернет | EDGE, LTE, GPRS |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 6280 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 200 Мп |
| Вспышка | Светодиодная |
| Функции камеры | Вспышка |
| Запись видео | Да |
| Максимальное разрешение видео | 2560x1440 |
| Максимальная частота кадров видео | 30 кадров/с |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 32 Мп |
| Стереодинамики | Нет |
| Органайзер | Калькулятор, Часы, Будильник, Календарь |
| Дополнительные характеристики | |
| Обмен между SIM-картой и внутренней памятью | Да |
| Поиск по телефонной книге | Да |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, Пылезащитный корпус, Поддержка USB-host/OTG, Фонарик, Датчик освещенности, Датчик приближения, Гироскоп, Акселлерометр |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 173 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Толщина | 14 мм |
| Вес | 239 г |
- Цена: 13 999 ₴




