
Планшет Blackview Active 8 Pro (10.36") LTE 8/256GB Black
15 499 ₴
- В наявності
- Код: bva8p8256ltebk
+380 (98) 689-78-88
- +380 (50) 321-70-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планшет 10,36" IPS 2000х1200 MediaTek Helio G99 (MT6789) 2,2 ГГц ОЗП: 8 ГБ Flash: 256 ГБ ОС: Android 13 кількість ядер: 8 ...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Діагональ екрану | 10.36 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2000x1200 |
| Мультитач екран | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Колір | Чорний |
| Додатковий сервіс | Налаштування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Helio G99 |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSDXC |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 225 |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G57 MC2 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 48 |
| Функції камери | Спалах |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 22000 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Водонепроникний корпус, Акселерометр, Пилозахисний корпус, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 165.8 мм |
| Ширина | 256.3 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Вага | 976 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість заряджання від USB | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 499 ₴


