
Планшет Blackview Oscal Pad 70 (10.1") Wi-Fi 4/128GB Meteorite Grey
4 699 ₴
- В наявності
- Код: bvop704128wfgy
+380 (98) 689-78-88
- +380 (50) 321-70-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З першого погляду планшет Oscal Pad 70 4/128GB приваблює своєю портативністю та стильним дизайном. Тонкий профіль 9.9 мм і вага 520.5 г надає девайсу акуратного вигляду і дозволяє легко помістити його в сумку або рюкзак. Компактні розміри роблять його відмінним супутником у поїздках та на повсякденних заходах, що передбачають роботу поза офісом чи домом. 10.1-дюймовий екран надає широкий простір для роботи та розваг. Роздільна здатність 800x1280 гарантує чітке та деталізоване відображення контенту. HD+IPS панель зі співвідношенням сторін 16:10 і яскравістю 300 нит забезпечує соковиті кольори та відмінну видимість навіть під прямим сонячним промінням. Чип Quad-core Rockchip RK3566 з частотою 1.8 ГГц став запорукою високої продуктивності та плавної роботи із застосунками, різноманітним мультимедійним контентом. Відеочип Mali-G52 доповнює процесор, беручи на себе забезпечення якісної графіки та обробку відео. 4 ГБ оперативної пам'яті RAM, що розширяється до 7 ГБ, дозволяють миттєво перемикатися між застосунками та легко працювати у багатозадачному режимі. Внутрішня пам'ять ROM 128 ГБ із можливістю розширення до 1 ТБ забезпечує місце для зберігання великого об’єму файлів, фотографій та відео. Oscal Pad 70 4/128GB – оптимальна концепція для роботи та дозвілля. Акумулятор ємністю 6580 мАч забезпечує ресурс для роботи без необхідності частого заряджання. Використовуйте планшет протягом усього дня: 14.5 години для прослуховування музики, 6.2 години для веб-серфінгу, 4.7 години для перегляду відеороликів, 3.4 години для геймінгу. Водночас в режимі очікування девайс здатний провести до 553 годин. Основна камера 13 Мп та фронтальна камера 8 Мп дозволяють робити якісний контент для власного архіву, презентацій та соціальних мереж. Тепер ви легко зафіксуєте момент, гідний того, аби бути увічненим. Не кажучи вже про те, що галерея найчастіше служить навчальним архівом, що складається з корисних скринів та фото.Стереозвучання з двох динаміків із технологією Smart PA забезпечує потужний та чистий сигнал. Чіп-підсилювач додатково опрацьовує звуковий контент, щоб транслювати доріжку у найкращій якості. Відчути сцену на новому рівні, вловити тонкі нюанси, насолодитися якісним аудіо – з планшетом Oscal Pad 70 4/128GB це легко. Розділення екрану, темний режим та режим читання роблять використання техніки більш комфортним та зручним у різних умовах освітлення. Поліпшуйте свій досвід користувача, адаптуючи пристрій під поточні запити. Планшет вже оснащений деякими програмами – такими як WPS Office та застосунок для нотаток. Вони значно полегшать роботу та повсякденне використання. Купуючи аксесуар, зі старту можна скоротити кількість софту, адже частина потреб вже закрита.
Планшет 10.1" IPS 1280x800 Rockchip RK3326S 1.5 ГГц ОЗП: 4 ГБ Flash: 128 ГБ ОС: DokeOS_P 3.0 (Android 12) кількість ядер: 4 ...
Планшет 10.1" IPS 1280x800 Rockchip RK3326S 1.5 ГГц ОЗП: 4 ГБ Flash: 128 ГБ ОС: DokeOS_P 3.0 (Android 12) кількість ядер: 4 ...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Процесор планшета | Rockchip |
| Частота процесора | 1500 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android 12.0 |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Rockchip RK3326S |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSDXC |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Супутникова навігація | GPS |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6580 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Акселерометр |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 246.5 мм |
| Ширина | 163 мм |
| Товщина | 9.9 мм |
| Вага | 520.5 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чіпсет планшета | Adreno 308 |
| Можливість заряджання від USB | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 699 ₴







