
Планшет Blackview Tab 50 Kids (8") WiFi 3/64GB Purple
3 999 ₴
- В наявності
- Код: bvt50k364wfp
+380 (98) 689-78-88
- +380 (50) 321-70-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Операційна система: Android 13 / Розмір екрану, дюйм: 8,0 / Роздільна здатність екрану, пікс.: 1280x800 / Кількість ядер: 4 / Оперативна пам'ять, Гб: 3 / Вбудована пам'ять, Гб: 64 / Слот для картки пам'яті: MicroSD до 1 ТВ / Інтерфейси: USB Type-C, Wi-Fi, Bluetooth
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Процесор планшета | Rockchip |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3072 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Діагональ екрану | 8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Колір | Фіолетовий |
| Додатковий сервіс | Налаштування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Rockchip RK3562 |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Робота в режимі телефону | Ні |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 0.3 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 2.0 |
| Функції камери | Спалах |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 13.0 |
| Інші функції і особливості | Акселерометр |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 211.2 мм |
| Ширина | 126.2 мм |
| Товщина | 9.7 мм |
| Вага | 355 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чіпсет планшета | Adreno 308 |
| Можливість заряджання від USB | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴

