
Планшет Blackview Tab 3 Kids 2/32GB Wi-Fi Undersea Blue
2 999 ₴
- В наявності
- Код: bvt3k232wffp
+380 (98) 689-78-88
- +380 (50) 321-70-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Створено для дітей
Tab 3 Kids добре продуманий зсередини і зовні, від апаратного до програмного забезпечення, щоб бути дружнім до дітей, зручним для батьків, довговічним, безпечним, але простим інструментом, який телепортує ваших дітей у чарівний світ для навчання та розваг.Вражаючий вигляд та дивовижна вага
Щойно ви візьмете в руки планшет Blackview Tab 3 Kids, ви одразу ж закохаєтесь у його чарівний зовнішній вигляд. Він створений спеціально з думкою про дітей, усуваючи всі зайві елементи, щоб залишити лише найнеобхідніше - легкість та надійність, які потрібні дітям.Зображення, приємне для очей
Tab 3 Kids переверне ваше уявлення завдяки яскравому та насиченому дисплею, який приголомшливо розгортається прямо перед вашими очима і створює нове царство реалістичної графіки, яскравих кольорів та плавних градієнтів, щоб пробудити ваші почуття.Потужний, плавний та ефективний
Tab 3 Kids оснащений чотирьохядерним процесором Unisoc SC7731E, що забезпечує потужну підтримку для виконання всіх безпечних операцій з достатньою плавністю та ефективністю.Відкрийте для себе всі незабутні моменти
Компанія Blackview, як турботливі батьки, доклала чимало зусиль для поєднання та оптимізації програмного та апаратного забезпечення для Tab 3 Kids, щоб допомогти вашим дітям отримати найкращі враження від використання цього планшета.Чистий звук для дітей з витонченими деталями
Оснащений надгучним динаміком, що забезпечує вражаюче потужний звук з чудовою чіткістю. Незалежно від того, чи слухаєте ви музику, чи переглядаєте потокове відео, чи граєте в ігри, вам не потрібно носити навушники, що зменшує ризик пошкодження слуху.Працюйте довше без підзарядки
Tab 3 Kids оснащений потужним акумулятором ємністю 3280 мАг, щоб продовжити насолоду від читання, уникнути розрядки посеред читання та зменшити ймовірність того, що діти будуть заряджати його самостійно.Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Процесор планшета | Unisoc |
| Частота процесора | 1300 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2048 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Колір | Блакитний |
| Додатковий сервіс | Налаштування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Unisoc SC7731E |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Тип екрану | TN |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-T820 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 0.3 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 2.0 |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 3280 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 195.6 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Товщина | 21.4 мм |
| Вага | 320 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість заряджання від USB | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴

