
Планшет Blackview Oscal Pad 80 (10.51") 6/256GB Wi-Fi Lava Gray
6 799 ₴
- В наявності
- Код: bvop806256lg
+380 (98) 689-78-88
- +380 (50) 321-70-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Екран: 10.51" (1920x1200), IPS / Процесор: Unisoc Tiger T606, 8 ядер / Пам'ять: оперативна 6 Гб, вбудована 256 Гб / Операційна система: Android 14 / Бездротовий зв'язок: Bluetooth v5.0, Wi-Fi / Підтримка карт пам'яті : MicroSD, до 1024 Гб
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником..
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Процесор планшета | Unisoc |
| Частота процесора | 1600 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6144 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Діагональ екрану | 10.51 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android 14.0 |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Unisoc Tiger T606 |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSDXC |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G57 MP1 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8200 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 247 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Вага | 495 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість заряджання від USB | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 799 ₴

