
Планшет Blackview Tab 60 (10.1") 4/128GB Wi-Fi Glacier Blue
4 499 ₴
- В наявності
- Код: bvt604128wfgb
- +380 (50) 321-70-03
Тонкий та легкий планшет Blackview Tab 60 – це відмінний баланс ціни та якості. Він працює на базі потужного восьмиядерного процесора Allwinner A523, тому забезпечує бажану швидкодію при виконанні будь-яких завдань. 10,1-дюймовий HD+ екран з яскравістю 300 ніт відтворює чітке реалістичне зображення. Різні користувацькі режими – читання, нічний та режим захисту очей дозволяють налаштувати екран відповідно до потреб користувачів та зовнішніх умов освітлення. Планшет Blackview Tab 60 оснащений основною 8-мегапіксельною камерою з підтримкою функції Google Smart Lens, 5-мегапіксельною фронтальною камерою з технологією розпізнавання обличчя та подвійним динаміком, який відтворює чистий та виразний звук. Спілкуйтесь он-лайн та записуйте плавне відео, фіксуйте та зберігайте незабутні моменти свого життя. Підтримка Widevine L1 дозволяє відтворювати відео у роздільній здатності до 1080р з таких преміальних сервісів як Amazon Prime Video, Disney+ та інших. А бездротова технологія Wi-Fi 6 забезпечить швидкий обмін даними. Зі швидкою оперативною пам’яттю об’ємом 4 ГБ, яку можна збільшити до 12 ГБ, ви зможете плавно гортати сторінки та швидко перемикатись між додатками. 128 ГБ вбудованої пам'яті вирішують питання зберігання електронних ігор, програм, відео, фотографій, музики та інших файлів. Збільшуйте додатково сховище до 1 ТБ, використовуючи TF карту. Адаптована до потреб користувачів новітня операційна система Doke OS, яка базується на Android 14, забезпечує належний захист даних та пропонує безліч додаткових можливостей. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робить планшет простим та зручним у користуванні. Професійний пакет WPS Office дозволяє легко створювати, редагувати та спільно працювати над документами Word, електронними таблицями, PowerPoint і PDF-файлами. Функція Split View дає можливість одночасно відкрити два вікна для перегляду, зберігати комбінації додатків та отримувати доступ до розділеного перегляду одним дотиком. Підключайте до Blackview Tab 60 бездротову клавіатуру та мишу та працюйте у режимі ПК 2.0. Акумулятора ємністю 5100 мAгод вистачає до 4 годин перегляду відео, 20 годин музики, 288 годин у режимі очікування.
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Процесор планшета | Allwinner |
| Частота процесора | 1800 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android 14.0 |
| Колір | Блакитний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Allwinner A523 |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 149 |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Робота в режимі телефону | Ні |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 8.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5100 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Акселерометр |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 242.7 мм |
| Ширина | 161 мм |
| Товщина | 8.5 мм |
| Вага | 538 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чіпсет планшета | Adreno 308 |
| Можливість заряджання від USB | Так |
- Ціна: 4 499 ₴





