
Планшет Blackview TAB 30 Kids 10.1" 2/64Gb Wi-Fi Blue EU
3 699 ₴
- Під замовлення
- Код: bvt30k264wfbe
Відправка з 29 квітня 2026+380 (98) 689-78-88
- +380 (50) 321-70-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дисплей: 10.1" (1280x800) / Вбудована пам'ять: 64 ГБ / Об'єм оперативної пам'яті: 2 ГБ / Кількість ядер процесора: 4 / Операційна система: Android 13 / Батарея: 5100 мАч / Комунікації: Wi-Fi, Bluetooth
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, технічне і програмне забезпечення товару без попереднього повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Процесор планшета | Allwinner |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2048 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Колір | Блакитний |
| Додатковий сервіс | Налаштування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Allwinner A133P |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 5.0 |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5100 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 13.0 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 246 мм |
| Ширина | 162.7 мм |
| Товщина | 9.85 мм |
| Вага | 520.5 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чіпсет планшета | Adreno 308 |
| Можливість заряджання від USB | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 699 ₴




