
Смартфон Oukitel WP39 6/256Gb Green EU
10 199 ₴
- В наявності
- Код: owp396256gn
+380 (98) 689-78-88
- +380 (50) 321-70-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смартфон Екран: 6,6"; IPS; 2408х1080; Пам'ять: 256 ГБ ОЗП: 6 ГБ Процесор: MediaTek Dimensity 6100+. ОС: Android 14 Акумулятор: 11000 (незнімний) Камера: 64 (f/1.9, ширококутна) + 8 ... Корпус: пластик/метал, NFC: + ...
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, технічне і програмне забезпечення товару без попереднього повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 5G, 3G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2408x1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 400 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6100+ |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6144 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | 5G, LTE, GPRS |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 11000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 64 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | 2560x1440 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Сканер відбитку пальця, Пилозахисний корпус, Датчик освітленості, Датчик наближення |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 172.2 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Товщина | 14.9 мм |
| Вага | 360 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| кодування/утримання виклику | Так |
| Можливість заряджання від USB | Так |
| Записування відео | Так |
| Обмін між SIM-карткою і внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук за телефонною книгою | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 199 ₴

