
Планшет Oukitel Pad RT3 Pro 8" 4/128Gb LTE Green EU
7 999 ₴
- В наявності
- Код: oprt3p4128ltegn
+380 (98) 689-78-88
- +380 (50) 321-70-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Система: Android 14 / Діагональ дисплея: 8" / Роздільна здатність: 1280x800 / Пам'ять: 128 ГБ, ОЗУ 4 ГБ / Процесор: Helio G81 / Камера: подвійна, 16 МП / Селфі камера: 8 МП / Ємність батареї: 5150 мА : пластик / Вага: 538 г
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, технічне і програмне забезпечення товару без попереднього повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Діагональ екрану | 8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Операційна система | Android |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Helio G81 |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 189 |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G52 MC2 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 16 |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Моно |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5150 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Водонепроникний корпус, Пилозахисний корпус |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 134 мм |
| Товщина | 13.9 мм |
| Вага | 538 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний поворот екрана | Так |
| Можливість заряджання від USB | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 999 ₴

