
Смартфон Oukitel WP21 12/256Gb Black EU
11 999 ₴
- Під замовлення
- Код: owp2112256bk
Відправка з 30 квітня 2026- +380 (50) 321-70-03
Oukitel WP21 - один із найкрасивіших захищених смартфонів, який при цьому не втратив своєї головної особливості - відмінної захищеності.
Смартфон Oukitel WP21 отримав другий екран на задній панелі. Він великий, досить інформативний, із можливістю налаштування циферблатів. Навколо дисплея є камери, спалахи, інфрачервоні датчики підсвічування – все компактно, стильно та функціонально. Товщина корпусу становить 18.4 мм, а вага 398 гр – смартфон великий, але в міру, при цьому запас потужності та автономності дуже непоганий. В цілому, дивлячись на цей смартфон можна однозначно сказати, що вся його конструкція максимально продумана, а стандарт захисту IP69K дозволить без проблем занурювати його у воду, кидати на тверді поверхні без проблем.
Ця модель добре підійде для тих, хто хоче потужний смартфон із гарною автономністю. Так, адже завдяки процесору Helio G99 ця модель відмінно підійде навіть для ігор, для роботи з навігацією, одночасного використання багатьох додатків і не тільки. У парі з потужним процесором працюють 12 Гб оперативної пам'яті, є 256 Гб постійного накопичувача. NFC для оплати за допомогою смартфона так само є, а ще тут дуже непоганий рівень автономності, оскільки вбудований акумулятор має ємність 9800 мАг.
Якість зображення, яке видає дана модель – чудова. IPS матриця діагоналлю 6.78 Дм отримала роздільну здатність FullHD+, а найголовніша характеристика – частота оновлення 120 Гц. Це дійсно дуже сучасний та технологічний гаджет, у якому кожен елемент відповідає. Дисплей тут дуже яскравий, дуже плавний, а також захищений. Ударів і подряпин він не боїться, захищене скло на дисплеї - Gorilla Glass 5.
Знімати цю модель може за допомогою 64-Мп камери, яка робить дуже гідні знімки. Відео можна зняти так само непогане, але по факту це не найсильніша сторона будь-якого захищеного смартфона. При цьому є багато додаткових режимів зйомки, а також є 20-Мп камера для нічної зйомки. Ця модель має одну з кращих в сегменті камер з нічною зйомкою, так як і автоматичне фокусування тут є, і чіткість на висоті.
Oukitel WP21 - продуманий смартфон із сучасним залізом та дуже хорошим рівнем оснащеності. Захист від ударів на першому місці, але й додаткові параметри є дуже непоганими, яких вистачить навіть для супер вимогливих користувачів.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Роз'єми | Type-C |
| Тип матриці | IPS |
| Безпека | Сканер відбитків пальців збоку |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.78 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1800 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 388 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12288 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | LTE, GPRS |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 9800 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 64 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 2 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Датчик освітленості, Датчик наближення |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 177.3 мм |
| Ширина | 84.3 мм |
| Товщина | 18.4 мм |
| Вага | 398 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| кодування/утримання виклику | Так |
| Можливість заряджання від USB | Так |
| Записування відео | Так |
| Обмін між SIM-карткою і внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук за телефонною книгою | Так |
- Ціна: 11 999 ₴





