
Смартфон Doogee S Punk Pro 8/512Gb Space Silver
9 699 ₴
- В наявності
- Код: dgspp8512ss
- +380 (50) 321-70-03
DOOGEE S Punk Pro – це потужний смартфон для вечірок та активного відпочинку з великими динаміками, динамічними світловими ефектами та потужним акумулятором 10 800 мАг. Смартфон оснащений 6.58-дюймовим FHD+ IPS-дисплеєм з краплеподібним вирізом, що забезпечує яскраві та насичені кольори для максимальної візуальної насолоди. Завдяки частоті оновлення 90 Гц, співвідношенню сторін 20:9, контрастності 1500:1 та щільності 401 PPI екран гарантує плавний та деталізований контент, занурюючи користувача у першокласний візуальний досвід.
Однією з головних особливостей DOOGEE S Punk Pro є динамічні світлові ефекти, що реагують на музику, звук та гучність, створюючи унікальну атмосферу за допомогою червоного, синього та зеленого кольорів. Інтелектуальна система підсвічування також сигналізує про рівень заряду акумулятора, змінюючи кольори відповідно до його стану. Завдяки збільшеній діафрагмі, динаміка смартфон забезпечує потужне звучання з глибокими басами та чітким вокалом, наповнюючи простір насиченим звуком, що дозволяє насолоджуватися музикою та не пропустити важливі дзвінки. Потужний восьмиядерний процесор Unisoc T620 та графічний прискорювач Arm Mali-G57 забезпечує високу продуктивність та ефективність. Базові 8 ГБ оперативної пам'яті можна розширити до 20 ГБ завдяки віртуальному розширенню на 12 ГБ, а вбудоване сховище 512 ГБ підтримує до 2 ТБ, надаючи великі можливості для зберігання даних. Основна камера 50 МП з підтримкою штучного інтелекту, діафрагмою f/1.75 та автофокусом, знімає деталізовані та чіткі кадри. Додаткова 2-МП макрокамера з f/2.4 забезпечує зйомку крупним планом, а 16-МП передня камера f/2.0 відмінно підходить для селфі. Завдяки AI розпізнаванню смартфон оптимізує знімки для 12 різних сценаріїв, підтримує портретний режим з розмиттям фону, функцію «Морфо» для покращення зовнішності та професійний режим із розширеними налаштуваннями для фотографів. Акумулятор на 10800 мАг забезпечує до 1415 годин у режимі очікування, 66 годин розмов, 40,2 години перегляду відео та 33 години прослуховування музики. Завдяки швидкій зарядці 33 Вт, пристрій швидко відновлює заряд, дозволяючи безперервно користуватися смартфоном для роботи, розваг та спілкування. DOOGEE S Punk Pro – захищений смартфон із сертифікацією MIL-STD-810H, що витримує падіння, удари, пил та вологу завдяки стандартам IP68/IP69K. Він оснащений двома слотами для SIM-карт, GPS, NFC, Bluetooth 5.0 та дводіапазонним Wi-Fi. Додаткові функції включають розблокування по обличчю та відбитку пальця, режим "В рукавичках" для роботи в рукавичках, а також розумні жести - автоматичний прийом дзвінка під час підіймання до вуха, вимкнення звуку при перевертанні пристрою та зниження гучності рингтона під час підняття телефону.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, технічне та програмне забезпечення товару без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Гума, Метал, Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Бездротові технології | NFC |
| Роз'єми | Type-C |
| Тип матриці | IPS |
| Безпека | Сканер відбитків пальців збоку |
| Оснащення | Календар, Будильник, Калькулятор, Швидке заряджання |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.58 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2408х1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 401 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Unisoc Tiger T620 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | EDGE, LTE, GPRS |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10800 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 33 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Функції камери | Спалах, Автофокус |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Будильник, Календар |
| Ігри | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Швидка зарядка, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 178.5 мм |
| Ширина | 83.1 мм |
| Товщина | 17.9 мм |
| Вага | 422 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний поворот екрана | Так |
| кодування/утримання виклику | Так |
| Можливість заряджання від USB | Так |
| Записування відео | Так |
| Обмін між SIM-карткою і внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук за телефонною книгою | Так |
- Ціна: 9 699 ₴






