
Смартфон Ulefone Armor 28 Ultra 16/1Tb Black EU
38 499 ₴
- Під замовлення
- Код: ua28u161bk
Відправка з 30 квітня 2026- +380 (50) 321-70-03
Ulefone Armor 28 Ultra (16+1Tb, АКБ 10600 mAh) Black – захищений смартфон, який вміє практично все, що може вміти смартфон загалом! Це флагман серед флагманів, інакше. Дизайн корпусів у компанії Ulefone завжди стриманий, не помітний, але в той же час досить серйозний. Захист від води та ударів за стандартом IP69K – те, без чого не виробляється практично жоден смартфон бренду, і тут цей доведено до ідеалу. Задню частину корпусу покривають численні модулі: додатковий дисплей, камери, спалах, а спереду акуратна фронтальна камера в окремому острівці – дуже стримано і стильно. При цьому товщина смартфона – 19.4 мм, адже всередині багато цікавого. Насамперед цей смартфон став флагманом, і одним із найбажаніших серед собі подібних за рахунок процесора Dimensity 9300+. Це унікальний 4-нанометровий чіп, який тотально домінує на момент виходу смартфона з-поміж усіх конкурентів. Продуктивності тут досить не те що для гри, а для запуску кількох ігор, якби це було можливе! Оперативної пам'яті 16 Гб, постійної – 1 Тб! У цьому пам'ять найсучасніша, високошвидкісна. Акумулятор отримав ємність 10 600 мАг, що дало можливість до 2 діб працювати на одному заряді. NFC, бездротова зарядка – все є. Плюсом до всього – Android 15, який тут з'явився одним із перших серед конкурентів. Дисплей також встановлений один із найкращих, який тільки можна зустріти серед захищених смартфонів - AMOLED панель діагоналлю 6.67 Дм. Яскравість – з надлишком, роздільна здатність – 2400х1080 пікселів, і звичайно ж частота оновлення становить 120 Гц. Цей екран має захист від ударів, куди ж без цього. Та й борти над екраном є. Для ігор, мультимедіа або для простого використання на вулиці цієї матриці достатньо! Завдяки потужному процесору основний 50-Мп модуль камери знімає трохи краще, ніж аналогічний модуль встановлений у смартфонах "простіше". Якість наближається до всесвітньо відомих брендів, причому це стосується як фото, так і відео можливостей. Камера для нічної зйомки на 64 Мп також має масу переваг - знімає чітко, причому на відстані до 3 метрів у повній темряві (фото при цьому монохромні). Та й 8-Мп ширококутний модуль так само є, у флагманах інакше ніяк. Фронтальна камера на 50 Мп так само досягла успіху - якість висока. Завдяки потужному процесору смартфон Ulefone Armor 28 Ultra (16+1Tb, АКБ 10600 mAh) Black має усі шанси підкорити Ваше серце. Він швидкий, з топовою камерою та яскравим дисплеєм. Захищеності так само не позичати.
Характеристики та комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 5G, 3G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Бездротові технології | NFC |
| Роз'єми | Type-C, 3.5 мм (mini-Jack) |
| Тип матриці | AMOLED |
| Безпека | Сканер відбитків пальців збоку |
| Оснащення | Ліхтарик, Швидке заряджання, Будильник, Календар, Калькулятор |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1800 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 395 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 9300+ |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G720 MP12 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 1024 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | 5G, LTE, GPRS |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10600 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | 7680x4320 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 50 Мп |
| Стереодинаміки | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Сканер відбитку пальця, Швидка зарядка, Ліхтарик, Датчик наближення, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 174.2 мм |
| Ширина | 83.6 мм |
| Товщина | 19.4 мм |
| Вага | 450 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| кодування/утримання виклику | Так |
| Функція бездротового заряджання | Так |
| Можливість заряджання від USB | Так |
| Записування відео | Так |
| Обмін між SIM-карткою і внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук за телефонною книгою | Так |
- Ціна: 38 499 ₴




