
Планшет Blackview Oscal Pad 90 (10.92") 8/128GB LTE Space Gray
6 999 ₴
- В наявності
- Код: bvop908128ltesg
- +380 (50) 321-70-03
Компактний планшет Oscal Pad 90 вирізняється поліпшеною продуктивністю, неймовірно ємнісною батареєю та оптимальними параметрами для того, щоб стати твоїм супутником у будь-якій поїздці. Працюй віддалено, дивись фільми на великому дисплеї з яскравістю 350 ніт в дорозі або спілкуйся з близькими по відеозв'язку в будь-який зручний момент. Незалежність від розетки, портативність і можливість виконувати завдання в будь-якому зручному місці буквально в твоїх руках. Витончений планшет Oscal Pad 90 з його полірованим корпусом і закругленими краями візуально привабливий і комфортний у використанні. Він є надійним супутником для вирішення професійних завдань, освітніх занять і дозвілля. Завдяки тонкому профілю всього 8,0 мм і легкій вазі 523 г, він зручний для транспортування та керування однією рукою. Обирай улюблений відтінок, який ефектно доповнить робочий простір і милуватиме очі під час використання. Девайс обладнаний шикарним 10,92-дюймовим IPS-дисплеєм, що забезпечує широкі кути огляду і вражаючу реалістичність передачі кольору. Частота дискретизації торкання 120 Гц гарантує плавність зміни картинки в процесі перегляду, підвищену швидкість відгуку при перегляді сторінок, введенні даних та іграх. Дисплей ідеально підходить для потокової передачі, ігор, віртуального навчання, забезпечуючи повне занурення в контент. Підтримка Widevine L1 дає можливість насолоджуватися чистими відтінками та яскравими візуальними ефектами. Дивись із комфортом новинки серіалів і фільмів у приголомшливій роздільній здатності 1080p. Занурюйся в події блокбастера, стеж за подіями бойовика або насолоджуйся футбольним матчем, а планшет гарантує виняткові враження від перегляду, пожвавлюючи кожну захоплюючу мить. Обирай безпечні для очей режими під час тривалого активного використання планшета Oscal Pad 90. Дисплей пропонує кілька варіантів захисту зору, що підходять для будь-яких умов освітлення. Покращуй продуктивність акумулятора, одночасно створюючи заспокійливі візуальні відчуття та зберігаючи теплоту ефекту паперової книги для екрана. Інтелектуальне налаштування відтінків дає змогу комфортно читати або переглядати контент в умовах низької освітленості. Подвійний динамік Smart-K Box дає змогу повністю зануритися в контент, що транслюється на екрані. Глибший і чистіший аудіодосвід доступний з інноваційними вбудованими драйверами. Потужний і всеосяжний звук дає можливість повною мірою оцінити кожен музичний елемент: від глибоких басових ліній до чистих високих нот. Мегаакумулятор ємністю 7700 мА·год розрахований на роботу на одному заряді протягом 31 години в режимі дзвінків або 7 годин безперервного геймінгу. Незалежно від того, дивишся ти улюблені шоу, граєш годинами безперервно або працюєш у дорозі, планшет забезпечує надійну роботу протягом тривалого часу. Восьмиядерний чипсет Unisoc T606 розкриває швидкість і міць із неперевершеною плавністю роботи системи. Перемикайся між додатками, транслюй контент і здійснюй навігацію в пару кліків. Попрощайся з дратівливими уповільненнями через недостатній обсяг оперативної пам'яті: пристрій дає змогу виконувати кілька завдань одночасно. Девайс має велике сховище з підтримкою розширення, забезпечуючи достатньо місця для зберігання всіх файлів, фотографій і відеоматеріалів. Гаджет оснащений фронтальною камерою 8 Мп, яка стане ідеальним супутником для зйомки чудових селфі-знімків, спілкування у відеочатах з друзями та ефективної участі в робочих онлайн-зустрічах. У пару кліків роби високоякісні фотографії за допомогою 13-мегапіксельної задньої камери. Крім того, девайс відмінно знімає відео, ідеально зберігаючи кожну деталь. Відео 1080p FHD дарує відчуття присутності, забезпечуючи по-справжньому захоплюючий візуальний досвід. Легко розблокуй планшет, просто глянувши на нього, і забезпечивши безпеку своєї особистої інформації. Екран залишається увімкненим, поки користувач на нього дивиться. Не потрібно хвилюватися про переривання під час виконання важливих завдань. Девайс оснащений Google Lens: миттєво під'єднуйся до інформації, розшифровуй тексти різними мовами та знаходь прилеглі пам'ятки, просто використовуючи камеру пристрою. Просто клацни по екрану, щоб планшет плавно перейшов у звичний інтерфейс ПК. Підключи бездротову клавіатуру та мишу для підвищення продуктивності в будь-який час і в будь-якому місці. Легко керуй двома завданнями на одному екрані, наприклад, дивлячись відео, спілкуючись із друзями та порівнюючи документи пліч-о-пліч в одному робочому просторі. За допомогою програми Workspace можна створити окремий робочий простір, забезпечивши безпеку своєї ділової інформації, а також чітко розмежувавши професійну та особисту сфери. Ти отримаєш сповіщення, коли новий застосунок отримає доступ до даних буфера обміну, а також історія буфера буде автоматично очищатися для підвищення рівня захисту конфіденційності. Легко контролюй і керуй дозволами програм для захисту своїх даних і запобігання несанкціонованому доступу. Планшет значно розширює можливості персоналізації.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Процесор планшета | Unisoc |
| Частота процесора | 1600 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Діагональ екрану | 10.92 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×720 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android 14.0 |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Unisoc Tiger T606 |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSDXC |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G57 MP1 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | GPS |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 7700 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 14 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 258.1 мм |
| Ширина | 169.6 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Вага | 523 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість заряджання від USB | Так |
- Ціна: 6 999 ₴







