
Планшет Blackview Mega 8 (13") 12/256Gb LTE Green EU
10 899 ₴
- В наявності
- Код: bvm212256gn
+380 (98) 689-78-88
- +380 (50) 321-70-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд: Blackview; Лінійка: Mega 8; Попередньо встановлена ОС: Android 15; Оперативна пам'ять, ГБ: 12; Вбудована пам'ять, ГБ: 256; Тип вбудованої пам'яті: UFS 2.2; Слот розширення пам'яті: + (microSD (до 2TB)); Процесор: Unisoc Tiger T620; Кількість ядер: 8; Частота, ГГц: 2,2
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, технічне і програмне забезпечення товару без попереднього повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Процесор планшета | Unisoc |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12288 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Діагональ екрану | 13 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Мультитач екран | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Операційна система | Android 15 |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Unisoc Tiger T620 |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 174 |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G57 MP1 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 13.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 50 |
| Функції камери | Спалах |
| Вбудований динамік | Так |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 11000 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 15 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 302 мм |
| Ширина | 197.5 мм |
| Товщина | 7.85 мм |
| Вага | 736 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість заряджання від USB | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 899 ₴








