
Смартфон Doogee Blade 20 4/128Gb Galaxy Black EU
6 199 ₴
- В наявності
- Код: dgb204128gb
- +380 (50) 321-70-03
Doogee Blade 20 - надійний захищений смартфон, створений для тих, хто цінує автономність, безпеку та міцність у будь-якому середовищі. Він працює на Android 15, має справжній «витривалий» дизайн з великим акумулятором і сучасним дисплеєм. Смартфон обладнано 6,6-дюймовим IPS дисплеєм із роздільною здатністю HD+ та частотою оновлення 90 Гц - для плавного відображення анімацій і комфортного перегляду контенту. Екран прикритий захисним склом без вирізів (notch-less punch display) для максимального оглядового поля. Його закладка продуктивності - це 12-нм процесор Unisoc T7200 з вісьмома ядрами, з частотою до 1,6 ГГц. За графіку відповідає GPU Mali‑G57. Смартфон постачається з 4 ГБ оперативної пам’яті + до 16 ГБ віртуальної та 128 ГБ внутрішньої пам'яті UFS, яку можна розширити картою до 2 ТБ. З ним ви забудете про постійні підзарядки завдяки батареї на 10 300 мАгод. А швидке заряджання 18 Вт через USB Type‑C поверне смартфон до життя всього за короткий час. Смартфон отримав підтримку ряду інтелектуальних функцій на базі ШІ, які роблять його не просто смартфоном, а справжнім цифровим асистентом. Вбудований Smart Assistant допомагає організувати повсякденні завдання, надаючи підказки, плануючи нагадування та оптимізуючи роботу з додатками. Завдяки товщині корпусу, він залишається компактним, хоча і вкритий посиленим корпусом із високим ступенем захисту. Смартфон відповідає стандартам IP68/IP69K, а також має сертифікацію MIL‑STD‑810H, що гарантує стійкість до води, пилу, падінь та екстремальних умов. Смартфон отримав 16 МП основний модуль із автофокусом і LED-спалахом, а також 2 МП макро-камеру. Для селфі і відеодзвінків — фронтальна камера 8 МП. Підтримка AI сторінок ще краще розпізнає сцени і оптимізує налаштування зйомки. Вбудований датчик відбитків на боковій грані дозволяє швидко та надійно розблокувати пристрій. Blade 20 також підтримує розблокування по обличчю.
Характеристики та комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Бездротові технології | NFC |
| Роз'єми | Type-C |
| Тип матриці | IPS |
| Безпека | Сканер відбитків пальців збоку |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1612х720 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 267 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Unisoc T7200 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 1600 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | EDGE, LTE, GPRS |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10300 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 18 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 16 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Функції камери | Спалах, Автофокус |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Будильник, Календар |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Датчик освітленості, Датчик наближення, Пилозахисний корпус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 174 мм |
| Ширина | 81.2 мм |
| Товщина | 15.8 мм |
| Вага | 327 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеопроцесор | ARM Mali-400 MP2 |
| кодування/утримання виклику | Так |
| Можливість заряджання від USB | Так |
| Обмін між SIM-карткою і внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук за телефонною книгою | Так |
- Ціна: 6 199 ₴





