
Планшет Blackview Tab 9 (10.95") 8/256GB Wi-Fi Blue
6 699 ₴
- В наявності
- Код: bvt98256wfbe
- +380 (50) 321-70-03
Тонкий та легкий планшет Blackview Tab 9 – це відмінний баланс ціни та якості. Він працює на базі потужного восьмиядерного процесора Unisoc T606, тому забезпечує бажану швидкодію при виконанні будь-яких завдань. 10,95-дюймовий FHD екран з частотою 120 Гц відтворює чітке реалістичне зображення та плавне відео. Різні користувацькі режими – режим читання, нічний та темний режими дозволяють налаштувати екран відповідно до потреб користувачів та зовнішніх умов освітлення. Планшет Blackview Tab 9 оснащений основною 13МП камерою з підтримкою функції Google Smart Lens, 5МП фронтальною камерою з технологією розпізнавання обличчя та двома Smart-K динаміками, які відтворюють чистий та виразний звук. Спілкуйтесь он-лайн та записуйте плавне Full HD відео, фіксуйте та зберігайте незабутні моменти свого життя. Підтримка Widevine L1 дозволяє відтворювати відео у роздільній здатності до 1080р з таких преміальних сервісів як Netflix, HBO, Amazon Prime, Disney+ і YouTube.та інших. Бездротові технології Bluetooth і дводіапазонний Wi-Fi 5 забезпечують швидкі мережеві підключення та обмін даними. Зі швидкою оперативною пам’яттю об’ємом 8 ГБ, яку можна розширити до 18 ГБ, ви зможете плавно гортати сторінки та миттєво перемикатись між додатками. 256 ГБ вбудованої пам'яті вирішують питання зберігання електронних ігор, програм, відео, фотографій, музики та інших файлів. Збільшуйте додатково сховище до 1 ТБ, використовуючи TF карту. Не витрачайте час на внесення пін-коду – сканер обличчя захистить вашу конфіденційну інформацію та допоможе миттєво розблокувати гаджет. Адаптована до потреб користувачів новітня операційна система Doke OS, яка базується на Android 14, забезпечує належний захист даних та пропонує безліч додаткових можливостей. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робить планшет простим та зручним у користуванні. Професійний пакет WPS Office дозволяє легко створювати, редагувати та спільно працювати над документами Word, електронними таблицями, PowerPoint і PDF-файлами. Підключайте до Blackview Tab 9 бездротову клавіатуру та мишу та працюйте у режимі комп’ютера. Відкривайте для перегляду одночасно два вікна та ставайте ще ефективнішими. Акумулятора ємністю 8200 мAгод вистачає до 37 годин розмов, до 15 годин прослуховування музики, 5 годин перегляду відео або до 432 годин у режимі очікування. Функція швидкої зарядки 10Вт допоможе швидко поповнити заряд планшета.
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Процесор планшета | Unisoc |
| Частота процесора | 1600 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Діагональ екрану | 10.95 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android 14.0 |
| Колір | Блакитний |
| Додатковий сервіс | Налаштування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Unisoc Tiger T606 |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G57 MP1 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8200 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 14 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 246.8 мм |
| Ширина | 161.75 мм |
| Товщина | 9.1 мм |
| Вага | 512 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість заряджання від USB | Так |
- Ціна: 6 699 ₴





