
Смартфон Ulefone Armor 29 Pro 16/512Gb Black EU
22 999 ₴
- Під замовлення
- Код: ua29p16512bk
Відправка з 30 квітня 2026- +380 (50) 321-70-03
Ulefone Armor 29 Pro практично ідеальний субфлагман, який має достатню продуктивність, а також топову захищеність. Варто сказати, що дизайн корпусу також використовується в кількох інших моделях бренду, і це виправдано його надійністю та цікавим дизайном. Захист за стандартом IP69K, корпус прогумований і повністю захищений від води, ударів, пилу. Його габарити значні, адже посприяв цьому великий акумулятор: товщина - 33.8 мм, а вага 688 р. Задня панель - тут багато чого: другий дисплей, синій і червоний вогні, а також величезна лампа, що висвітлює все навколо на відстані до 10 метрів. У порівнянні з попередньою моделлю смартфон став більш продуктивним, тому що процесор Dimensity 7400 це фактично той самий Dimensity 7300, тільки з підвищеними частотами. Встановлюється так само швидка пам'ять, її обсяг становить 512 Гб - зберігати можна багато чого, погодьтеся. Оперативна пам'ять об'ємом 16 Гб, а це також показник дуже серйозний і впливає на швидкодію найкращим чином. А тепер про автономність: вона тут дуже непогана, тому що акумулятор вміщує 21200 мАч! NFC є, а також є можливість встановити 2 сім-карти і окремо картку пам'яті. Операційна система працює блискавично, це Android 15. Важливою частиною характеристик смартфона став дисплей, тому що це панель AMOLED, що серед захищених пристроїв є рідкістю. Матриця яскрава, з гарним рівнем перенесення кольорів, що для AMOLED - природно. Діагональ 6.67 Дм, роздільна здатність - 1080х2400 пікселів, так що питань у технічному плані немає, та й насправді картинка дійсно гідна. А додати до цього ще й частоту поновлення 120 Гц - виходить чудовий мультимедійний дисплей, який на 100% задовольнить навіть вимогливих користувачів. А ось у плані чіткості зйомки – смартфон топовий, він беззастережно кладе на лопатки всіх конкурентів від інших брендів. Важливий момент - камер на задній панелі три: основна - на 50 Мп, для нічної зйомки - на 64 Мп, а також ширококутна з можливістю знімати з роздільною здатністю 64 Мп! Всі камери еталонні, все роблять свою роботу якісно і якісно. Відео смартфон знімає з роздільною здатністю 4К, завдяки чому зображення досить згладжене, а ще стабілізація працює коректно. Фронтальний модуль на 50 Мп, і як Ви розумієте - він також топовий.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, технічне і програмне забезпечення товару без попереднього повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 5G, 3G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Бездротові технології | NFC |
| Роз'єми | Type-C, 3.5 мм (mini-Jack) |
| Тип матриці | AMOLED |
| Безпека | Сканер відбитків пальців збоку, Розблокування за обличчям |
| Оснащення | Ліхтарик, Швидке заряджання, Будильник, Календар, Калькулятор |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1800 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 395 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Dimensity 7400 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2600 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G615 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, ГЛОНАСС, QZSS, Beidou |
| Доступ в інтернет | 5G, LTE, GPRS |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 21200 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 120 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 50 Мп |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Сканер відбитку пальця, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Ліхтарик, Датчик наближення, Компас, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 177.4 мм |
| Ширина | 85.6 мм |
| Товщина | 33.8 мм |
| Вага | 688 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| кодування/утримання виклику | Так |
| Можливість заряджання від USB | Так |
| Записування відео | Так |
| Обмін між SIM-карткою і внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук за телефонною книгою | Так |
- Ціна: 22 999 ₴










