
Смартфон Doogee Blade 10 Max 8/256Gb Silver
8 499 ₴
- В наявності
- Код: dgb10m8256sr
+380 (98) 689-78-88
- +380 (50) 321-70-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Doogee Blade 10 Max (8+256Gb) Black – вдала спроба зробити стильний захищений смартфон із другим дисплеєм на задній панелі! Зовнішній вигляд. Корпус має захист за стандартом IP69K, який дозволяє занурюватися у воду, а також падати з невеликої відстані на тверді поверхні. Візуально смартфон точно не схожий на кого - тут дизайнери постаралися на славу. Товщина корпусу становить 15.8 мм, вага при цьому - 330 г. Задню панель займають камери зі спалахом, а також додатковий дисплей. Виглядає все дуже акуратно та доречно, як і червоні акценти на чорному корпусі. Залізо. Процесор Unisoc T606 - такий самий, як і в попередніх моделях серії Blade. Його цілком достатньо для елементарних завдань, меню працює плавно і без підгальмовування. Оперативної пам'яті 8 Гб, постійної пам'яті – 256 Гб. Це досить хороші цифри, яких вистачить для більшості користувачів. А ось акумулятор на 10300 мАг – те, що потрібно. Маючи такий запас автономності, Вам достатньо буде заряджати смартфон 1 раз на 2 дні. Звичайно, у цій моделі є модуль NFC для оплати безконтактним способом. Операційна система Android 14 так само відмінно справляється з усіма завданнями, працює досить стабільно і без "косяків". Дисплей. Розмір дисплея по діагоналі становить 6.56 Дм, що для сучасних смартфонів бренду – стандартний показник. Роздільна здатність цієї IPS матриці становить 720х1612 пікселів, тобто HD+. В цілому, розглядаючи якість зображення можна з упевненістю сказати – це відмінна сучасна матриця, яка практично не має недоліків. І кути огляду, і запас максимальної яскравості – все на відмінному рівні. При цьому і захищеність від ударів. Камера. Основна камера даної моделі отримала роздільну здатність 50 Мп - вистачить для будь-яких сценаріїв зйомки на 100%. Власне, режимів зйомки тут також вистачає – знайдете практично все необхідне. Алгоритми роботи камери є досить прогнозованими, а що це означає на практиці? Якщо знімає на вулиці – небо не буде надмірно яскравим, а земля темною – все працює правильно. Відео можна знімати з роздільною здатністю FullHD 30 кадрів на секунду - базовий параметр для цього сегмента. Фронтальна 8-Мп камера задовольнить Вас у режимі відео зв'язку, а для селфі потрібно доглянути щось дорожче.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.56 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1612х720 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 269 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 1600 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | EDGE, LTE, GPRS |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10300 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Функції камери | Спалах, Автофокус |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Будильник, Календар |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 172.7 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 15.8 мм |
| Вага | 330 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| кодування/утримання виклику | Так |
| Можливість заряджання від USB | Так |
| Обмін між SIM-карткою і внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук за телефонною книгою | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 499 ₴


