
Смартфон iPhone 17e 256Gb Soft Pink
36 999 ₴
- В наявності
- Код: i17e256sp
- +380 (50) 321-70-03
Apple iPhone 17e створений для щоденного використання без зайвих компромісів. Пристрій працює на чипі A19 із шестиядерним процесором, забезпечуючи високу продуктивність у повсякденних завданнях. Super Retina XDR OLED-дисплей діагоналлю 6,1 дюйма та роздільною здатністю 2532x1170 пікселів забезпечує плавне зображення і чудово підходить для читання, фото й відео, а багатошарове антивідблискове покриття зменшує засліплення на сонці. Смартфон оснащено Fusion-камерою на 48 МП, котра поєднує в собі можливості двох просунутих камер в одній і дає можливість знімати фотографії надвисокої роздільної здатності та відео у форматі 4K. Фронтальна камера на 12 МП з автофокусом гарантує чіткі селфі та якісні відеодзвінки. Apple iPhone 17e витримує активний темп життя завдяки акумулятору ємністю 4005 мАг, а MagSafe додає зручне магнітне кріплення для зарядок і аксесуарів та підтримує бездротове заряджання до 15 Вт. Підтримка Wi-Fi 7, Bluetooth та 5G що забезпечує стабільне під’єднання в будь-яких умовах. Смартфон має передню панель із Ceramic Shield 2, що забезпечує втричі кращу стійкість до подряпин, а алюмінієва рамка розрахована на щоденні дрібні удари та падіння. Обираючи Apple iPhone 17e, ви отримуєте зрозумілий набір можливостей для роботи, творчості та спілкування, який не потребує тривалого звикання
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Apple iOS |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Рожевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Бездротові технології | Бездротова зарядка |
| Роз'єми | Type-C |
| Тип матриці | OLED |
| Безпека | Розблокування за обличчям |
| Оснащення | Стереодинаміки, Швидке заряджання, Підтримка e-SIM |
| Модель телефону | Apple iPhone 17e |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Діагональ екрану | 6.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2532x1170 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 460 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Apple A19 |
| Кількість ядер | 6 |
| Частота процесора | 4200 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, ГЛОНАСС, QZSS, Beidou |
| Доступ в інтернет | 5G, LTE, GPRS |
| Живлення | |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 20 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 48 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 12 Мп |
| Стереодинаміки | Так |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Диктофон | Так |
| Голосові функції | Голосове управління, Голосовий набір |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Будильник, Календар |
| Додаткові характеристики | |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Сканер особи, Диктофон, Підтримка USB-host/OTG, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 146.7 мм |
| Ширина | 71.5 мм |
| Товщина | 7.8 мм |
| Вага | 170 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний поворот екрана | Так |
| Автодозок | Так |
| кодування/утримання виклику | Так |
| Функція бездротового заряджання | Так |
| Можливість заряджання від USB | Так |
| Записування відео | Так |
| Пошук за телефонною книгою | Так |
- Ціна: 36 999 ₴



