
Смартфон Doogee Fire 3 Ultra 6/256Gb Orange EU
7 099 ₴
- Під замовлення
- Код: dgf3u6256oe
Відправка з 29 квітня 2026- +380 (50) 321-70-03
Завдяки 6 ГБ оперативної пам’яті та 256 ГБ пам’яті ви насолоджуватиметеся плавною багатозадачністю та великим простором для програм, фотографій і відео, а також можливістю розширення пам’яті до 2 ТБ для більшої свободи. Від походів на світанку до складних будівельних майданчиків, робіть усі фотографії, які забажаєте, не турбуючись про місце. Завдяки покращеній пам’яті ваші моменти на природі, карти, програми та медіа завжди будуть у безпеці та готові — немає сигналу, немає проблем. Основний восьмиядерний процесор Unisoc T7200 забезпечує надзвичайно плавну роботу. Завдяки енергоефективному дизайну та потужній графікі він легко справляється з іграми, потоковим передаванням відео та багатозадачністю. 5,5-дюймовий дисплей, що має ідеальний розмір для використання однією рукою, зручно лежить у долоні — ідеально підходить для дзвінків, надсилання текстових повідомлень та перегляду веб-сторінок у дорозі. Як під сонячним світлом, так і в повній темряві, екран залишається яскравим та безпечним для очей завдяки перегляду без відблисків, темному режиму та вбудованому режиму захисту очей. Від лісових стежок до міських вулиць, збережіть кожну деталь вашої подорожі завдяки чіткості зображення та інтелектуальному розпізнаванню сцени за допомогою штучного інтелекту. Ми знаємо, що останнє, що вам потрібно під час насиченого дня чи пригод на природі, – це розряджений акумулятор. Саме тому ми оснастили цей компактний телефон потужним акумулятором ємністю 8350 мАг та вражаючою щільністю енергії 710 Вт·год/л. Більше потужності, менше турбот, тож ви можете довше залишатися на зв’язку, куди б вас не завело життя. Створений для роботи в екстремальних умовах, цей пристрій пройшов випробування на водонепроникність IP68/IP69K та міцність військового рівня MIL-STD-810H. Він дозволяє вам безстрашно вирушати в найсуворіші умови, залишаючись непохитним надійним партнером у кожному випробуванні.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, технічне і програмне забезпечення товару без попереднього повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Бездротові технології | NFC |
| Роз'єми | Type-C |
| Тип матриці | IPS |
| Безпека | Сканер відбитків пальців збоку |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 5.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1440 x 720 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 293 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Unisoc T7200 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 1600 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6144 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | EDGE, LTE, GPRS |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8350 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 18 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 16 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Функції камери | Спалах, Автофокус |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Роз'єм для навушників | Є |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Будильник, Календар |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 162.5 мм |
| Ширина | 77.4 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Вага | 290 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеопроцесор | ARM Mali-400 MP2 |
| кодування/утримання виклику | Так |
| Можливість заряджання від USB | Так |
| Записування відео | Так |
| Обмін між SIM-карткою і внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук за телефонною книгою | Так |
- Ціна: 7 099 ₴






