
Смартфон ZTE Nubia RedMagic 11 Pro 24/1024Gb Transparent Black Nightfreeze EU
72 999 ₴
- Під замовлення
- Код: ztenrm11p241024tbn
Відправка з 30 квітня 2026- +380 (50) 321-70-03
Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 та чіп RedCore R4 від REDMAGIC працюють із пам’яттю LPDDR5T та UFS 4.1 Pro, забезпечуючи надзвичайно плавну роботу з надвисокою роздільною здатністю, інтерполяцією кадрів, сенсорним керуванням, RGB-керуванням та на 33% нижчою затримкою для нового рівня ігрового досвіду. Перший серійний телефон з інтегрованою фторованою рідинною системою охолодження серверного класу на базі штучного інтелекту для покращення розсіювання тепла під час гри. Усі моделі оснащені цією вдосконаленою системою охолодження, що забезпечує стабільну продуктивність під час інтенсивної гри. Надзвичайна міцність, стійкість до падінь, герметичність та непровідний дизайн, що є одночасно компактним та ефективним. Випарна камера площею 13 116 мм² з двосторонньою підвищеною теплопровідністю забезпечує безперешкодне покриття для кращого розсіювання тепла на 50%. Наш фірмовий вентилятор REDMAGIC зі швидкістю 24 000 об/хв забезпечує найшвидший повітряний потік у галузі, зі збільшенням на 1000 об/хв порівняно з 23 000 об/хв у 10 Pro.
Акумулятор ємністю 7500 мАг забезпечує до 34,1 години щоденного використання та 7,4 години гри в Genshin Impact з повною частотою кадрів. Залишайтеся в грі завдяки потужній конструкції акумулятора, яка підтримує розділення зарядів, зменшує нагрівання та подовжує термін служби. Завдяки швидкій дротовій та бездротовій зарядці потужністю до 80 Вт ви можете безпечно та ефективно заряджати пристрій будь-коли. Відчуйте повноекранний дисплей BOE X10 AMOLED наступного покоління з чіткішою графікою, бездоганним комфортом, провідною в галузі технологією підекранного екрану та конкурентоспроможною практичною зручністю використання. Відчуйте чіткіше зображення, захопливий ігровий процес та плавний рух, щоб отримати конкурентну перевагу в динамічних іграх. Надзвичайно чуйне керування працює на базі нашого першого чіпа Synaptics 3910v, що забезпечує швидшу та точнішу сенсорну роботу, навіть під дощем або одразу після миття рук. Яскраві кольори оживляють кожну гру, а міцне скло Corning Glass захищає ваш екран. Оснащений 16-мегапіксельною фронтальною камерою з передовим штучним інтелектом для чіткіших селфі, 50-мегапіксельною основною задньою камерою з оптичною стабілізацією зображення та антибліковим покриттям для стабільних, яскравих знімків, 50-мегапіксельним надширококутним об'єктивом для легких пейзажів та групових фотографій, а також додатковою 2-мегапіксельною камерою для покращених режимів фотозйомки.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZTE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Бездротові технології | NFC |
| Роз'єми | Type-C, 3.5 мм (mini-Jack) |
| Тип матриці | AMOLED |
| Безпека | Сканер відбитків пальців на екрані |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.85 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2688x1216 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 431 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 4600 МГц |
| Відеопроцесор | Adreno 840 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 1024 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 24576 MB |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Bds, Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | 5G, LTE |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 7500 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 80 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | 7680x4320 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Стереодинаміки | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Будильник, Календар |
| Ігри | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Шумопридушення, Датчик освітленості, Датчик наближення |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 163.82 мм |
| Ширина | 76.54 мм |
| Товщина | 8.9 мм |
| Вага | 230 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| кодування/утримання виклику | Так |
| Функція бездротового заряджання | Так |
| Можливість заряджання від USB | Так |
| Записування відео | Так |
| Обмін між SIM-карткою і внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук за телефонною книгою | Так |
- Ціна: 72 999 ₴

