
Смартфон Oukitel P1 Pro 8/512Gb Gold EU
10 899 ₴
- Під замовлення
- Код: op1p8512gd
Відправка з 29 квітня 2026+380 (98) 689-78-88
- +380 (50) 321-70-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пориньте у приголомшливе зображення 6,7-дюймового дисплея FHD+ AMOLED, який пропонує виняткову чіткість та яскраві кольори, а також покращену енергоефективність. Завдяки частоті оновлення 120 Гц ви насолоджуватиметеся плавним та швидким відтворенням ігор і прокручуванням відео, як ніколи раніше. Насолоджуйтесь швидким та безпечним доступом за лічені секунди завдяки нашому інноваційному оптичному сканеру відбитків пальців, розробленому для вашої зручності та спокою. Оберіть чорний для елегантного та класичного вигляду, фіолетовий для нотки індивідуальності або золотий для розкішного та вишуканого образу. Кожен колір гарантує вам впевненість. Розкрийте неперевершену продуктивність завдяки восьмиядерному процесору 4G MediaTek Helio G100, виготовленому за передовою 6-нм технологією. Він підтримує плавну багатозадачність, низьке енергоспоживання та видатні ігрові та мультимедійні можливості, забезпечуючи при цьому надійну та ефективну роботу. Забезпечте заряд протягом усього дня завдяки ємному акумулятору 5150 мАг, який забезпечує до 18 годин безперервного використання. Розроблений для активних користувачів, він забезпечує безперебійну роботу ваших занять та розваг. Покажіть свою найкращу посмішку! 32-мегапіксельна фронтальна камера SONY IMX616 гарантує, що кожне селфі буде зроблено ідеально з винятковою деталізацією та чіткістю. Основна камера 50 МП із сенсором SONY IMX766 забезпечує виняткову якість усіх ваших фотографій, незалежно від того, чи знімаєте ви приголомшливі пейзажі, сімейні моменти, смачні страви чи будь-яку іншу сцену. Вона розроблена для документування кожної миті вашого життя з яскравими та реалістичними результатами. Основна камера 50 МП із сенсором SONY IMX766 забезпечує виняткову якість усіх ваших фотографій, незалежно від того, чи знімаєте ви приголомшливі пейзажі, сімейні моменти, смачні страви чи будь-яку іншу сцену. Вона розроблена для документування кожної миті вашого життя з яскравими та реалістичними результатами.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Золотистий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Бездротові технології | NFC |
| Роз'єми | Type-C |
| Тип матриці | AMOLED |
| Безпека | Сканер відбитків пальців на екрані |
| Оснащення | Стереодинаміки |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2412 x 1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 394 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G100 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Bds, Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | LTE, GPRS |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5150 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 18 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Стереодинаміки | Так |
| Органайзер | Калькулятор, Будильник, Календар |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Датчик освітленості, Датчик наближення |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 162.4 мм |
| Ширина | 76.2 мм |
| Товщина | 8.2 мм |
| Вага | 186.8 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| кодування/утримання виклику | Так |
| Функція бездротового заряджання | Ні |
| Можливість заряджання від USB | Так |
| Записування відео | Так |
| Обмін між SIM-карткою і внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук за телефонною книгою | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 899 ₴

