
Смартфон Unihertz Tank Mini 1 12/256Gb Black EU
16 599 ₴
- Під замовлення
- Код: utm112256bk
Відправка з 30 квітня 2026+380 (98) 689-78-88
- +380 (50) 321-70-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Unihe
rtz Tank Mini 1 - це невеликий пристрій з високим ступенем захисту від води, пилу, вологи та падінь завдяки сертифікації IP68/IP69K/MIL-STD-810H. Його дивовижний дизайн та 4,3-дюймовий дисплей (1200х540 пікселів) – це яскравий приклад привабливого зовнішнього вигляду та зручності використання в руці. Пристрій оснащений потужним процесором MediaTek Helio G99, що дозволяє справлятися з великими завданнями та забезпечує швидку роботу. Оперативна пам'ять становить 12 ГБ LPDDR4x, яку можна віртуально розширити на 12 ГБ. Внутрішня пам'ять має об'єм 256 ГБ, яку можна доповнити картою microSD до 256 ГБ. Ці параметри забезпечують швидкодію та достатнє місце для зберігання файлів. Android 13 - популярна операційна система на сьогоднішній день, більшість програм, ігор та інших сервісів підтримує саме цю версію. Основна камера оснащена передовим сенсором Omnivision OVA0B40 на 100-МП, який дозволяє отримати високу роздільну здатність та деталізацію фотографій до дрібниць. Фотографії будуть яскравими та повними деталей. Фронтальна камера Samsung GD1 на 32-МП підходить для створення селфі та відеодзвінків, забезпечуючи чітке та яскраве зображення. Присутність далекоміра на 40 метрів допоможе вам у різних випадках життя, наприклад, якщо ви займаєтеся будівництвом, далекомір допоможе вам швидко і точно виміряти відстань до об'єкта або поверхні, а якщо гольфу чи полювання, далекомір допоможе визначити відстань до мети і вибрати правильний кут для пострілу . З підтримкою потужної батареї 5800 мАч ви отримаєте те, що ви хотіли, що пристрій пропрацює весь день при активному використанні. Підтримка заряджання потужністю 33 Ватів дозволяє швидко зарядити пристрій перед виходом або важливою подією. Це особливо корисно, коли потрібно швидко зарядити пристрій в умовах обмеженого часу.Виробник залишає за собою право вносити будь-які зміни та покращення в комплектацію та характеристики пристрою без попереднього повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unihertz |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Гума, Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3 |
| Роз'єми | Type-C, 3.5 мм (mini-Jack) |
| Тип матриці | IPS |
| Безпека | Сканер відбитків пальців збоку |
| Оснащення | Ліхтарик |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 4.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1200x540 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 306 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12288 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi |
| Супутникова навігація | Bds, Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | LTE, GPRS |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5800 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 33 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 100 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | 2560x1440 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Будильник, Календар |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Компас |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120.7 мм |
| Ширина | 58.8 мм |
| Товщина | 23.3 мм |
| Вага | 240 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| кодування/утримання виклику | Так |
| Функція бездротового заряджання | Ні |
| Можливість заряджання від USB | Так |
| Записування відео | Так |
| Обмін між SIM-карткою і внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук за телефонною книгою | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 599 ₴

