
Планшет Планшет Samsung X930 (Galaxy Tab S11 Ultra) 12/256Gb Wi-fi Silver
54 999 ₴
- Під замовлення
- Код: smx93012256sr
Відправка з 29 квітня 2026- +380 (50) 321-70-03
Galaxy Tab S11 Ultra поєднує потужні можливості AI у надтонкому та легкому корпусі, перетворюючи його на справжню мобільну станцію продуктивності. Великий дисплей і перо шестигранної форми, що не потребує заряджання, роблять його ідеальним помічником для творчості саме тоді, коли це потрібно. Завдяки легкому й витонченому дизайну планшет зручно брати із собою скрізь, куди б ви не вирушили. Кожна деталь Galaxy Tab S11 Ultra створена задля потужності й елегантності. Від оновленого дизайну камер до мінімалістичного дизайну без слота для бездротової зарядки та витонченої рамки дисплея — кожен елемент продумано так, щоб поєднати високу функціональність з естетикою. Використовуйте демонстрацію екрана на Galaxy Tab S11 Ultra, щоб отримувати інформацію в режимі реального часу за допомогою Gemini Live. Просто натискайте та утримуйте бічну клавішу, щоб розпочати, і демонструйте екран Google Gemini — і ставте свої запитання. Gemini може навіть сам ставити зустрічні запитання, підтримуючи невимушену розмову, яка допоможе знайти потрібні відповіді. Просто зробіть ескіз — далі AI зробить усе сам. Drawing Assist миттєво доопрацьовує ваш малюнок, генеруючи вдосконалене зображення на основі штучного інтелекту. Щойно результат готовий — перетягніть його в Notes і продовжуйте розвивати ідеї. Швидко, просто й без зайвих рухів. Writing Assist дозволяє лише за секунди відредагувати або перетворити текст так, щоб він точно відображав ваш задум. Легко створюйте чернетки, доопрацьовуйте й коригуйте будь-який написаний матеріал, отримуючи довершений контент, готовий до застосування. Змінюйте стиль і тон декількома натисканнями — так, щоб ваше повідомлення звучало саме так, як потрібно. А потім просто перетягніть удосконалену версію до будь-якого із застосунків вашого робочого простору. Від надтонких рамок до покращеної яскравості, 14,6-дюймовий дисплей Dynamic AMOLED 2X Galaxy Tab S11 Ultra забезпечує неймовірно реалістичне зображення навіть при яскравому зовнішньому освітленні, а його яскравість покращена порівняно з Galaxy Tab S10 Ultra. Незалежно від того, що ви робите — дивитесь серіали чи граєте — цей досконалий дисплей відкриває улюблені розваги по-новому — вдома та в дорозі. Galaxy Tab S11 Ultra товщиною всього 5,1 мм є одним з найтонших і найлегших планшетів, які ми випускали досі. Його надзвичайно витончений профіль розроблений так, щоб легко поміщатися в руці або сумці, тому ви можете з легкістю працювати й творити де завгодно. Відчуйте ще більше занурення завдяки тоншим рамкам і покращеній яскравості Galaxy Tab S11 Ultra. Величезний дисплей відтворює приголомшливі візуальні ефекти навіть на яскравому сонячному світлі. Насолоджуйтеся миттєвою швидкодією, адаптованою до AI-можливостей. Оновлений процесор Galaxy Tab S11 Ultra забезпечує приголомшливу графіку, плавну багатозадачність та реактивну швидкість. Покращені процесори NPU, CPU та GPU відкривають новий рівень продуктивності: плавне гортання, мінімальна затримка і миттєве перемикання між улюбленими застосунками, функціями та контентом — усе відбувається блискавично швидко. Зустрічайте насичені дні без потреби підзарядки — миттєва швидка зарядка та витривалий акумулятор дозволяють переглядати відео до 23 годин поспіль. З посиленим корпусом Armor Aluminum і захистом IP68 Galaxy Tab S11 Ultra створений, щоб витримувати будь-які випробування вашого дня. Samsung DeX дає змогу розширити екран Galaxy Tab S11 Ultra і створити зручне середовище багатозадачності — з можливістю відкривати до 4 окремих робочих просторів. Перетягуйте застосунки між екранами, перемикайтеся між задачами без затримок і тримайте робочий процес під контролем. Підвищуйте ефективність завдяки багатоекранному режиму — перетягуйте вікна між дисплеями або транслюйте збережений контент на великий монітор, перетворюючи Galaxy Tab S11 Ultra на домашній кінотеатр. Миттєво відкривайте меню інструментів Quick Tools прямо з пера S Pen. Швидко змінюйте такі параметри, як товщина, колір, вибране, Note Assist та інше. Легко прикріплюйте Sticky note до файлів Samsung Notes завдяки S Pen — зберігайте ключову інформацію там, де вона потрібна саме вам. Galaxy Tab S11 Ultra містить попередньо завантажені застосунки Goodnotes, LumaFusion, Clip Studio Paint і Notion, завдяки чому ви одразу можете робити нотатки, редагувати, створювати ескізи та тримати все під контролем. Окрім цього, вам доступні оптимізовані застосунки Noteshelf 3, ArcSite, Sketchbook і Picsart — створені для бездоганної роботи та покращення вашого креативного процесу.
Виробник залишає за собою право вносити будь-які зміни та покращення в комплектацію та характеристики пристрою без попереднього повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 3730 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12288 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Діагональ екрану | 14.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2960x1848 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android 16 |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Mediatek Dimensity 9400+ |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Екран | |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED 2X |
| Графічний чіпсет планшета | Immortalis-G925 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 12.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 11600 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Акселерометр, Датчик Холла, Гіроскоп |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 208.5 мм |
| Ширина | 326.3 мм |
| Товщина | 5.1 мм |
| Вага | 695 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний поворот екрана | Так |
| Можливість заряджання від USB | Так |
- Ціна: 54 999 ₴








