
Смартфон Oukitel WP100 Titan 12/512Gb (with project) Black EU
29 999 ₴
- Під замовлення
- Код: owp100t12512bk
Відправка з 30 квітня 2026- +380 (50) 321-70-03
Смартфон. Екран: 6,8"; IPS; 2460x1080; 120 Гц. Пам'ять: 512 ГБ. ОЗП: 16 ГБ. Процесор: MediaTek Dimensity 7300. ОС: Android 14. Акумулятор: 33000 мА·год (незнімний). Камера: 200 (f/1.9) + 2 (f/2.4, ... Корпус: пластик, метал NFC: + ...
Смартфон Oukitel WP100 Titan оснащений 6,8-дюймовим IPS-дисплеєм з роздільною здатністю 2460×1080 пікселів, частотою оновлення 120 Гц, яскравістю до 650 ніт і захисним покриттям зі скла Corning Gorilla Glass 5. В якості апаратної платформи використовується восьмиядерний процесор MediaTek Dimensity 7300, що включає чотири ядра Cortex-A78 з частотою 2,5 ГГц і чотири ядра Cortex-A55 з частотою 2,0 ГГц. Графічна система заснована на прискорювачі Mali-G615 MP2. Пристрій комплектується 16 ГБ оперативної пам'яті LPDDR5X з можливістю віртуального розширення до 48 ГБ і вбудованим накопичувачем UFS 3.1 об'ємом 512 ГБ. Основна камера побудована на 200-мегапіксельному сенсорі Samsung з діафрагмою f/1.9 і автофокусом PDAF. Також присутні 20 МП камера нічного бачення на базі сенсора Sony і 2 МП макромодуль. Фронтальна камера - 32 МП, побудована на сенсорі Sony. Смартфон оснащений акумулятором ємністю 33 000 мА-год з підтримкою швидкої зарядки потужністю 66 Вт і реверсивної зарядки до 18 Вт. Час автономної роботи в режимі очікування досягає 4459 годин. Корпус виконаний з урахуванням вимог стандартів IP68, IP69K і MIL-STD-810H. Габарити пристрою становлять 178,3×84,3×35,6 мм, маса - 876,6 г. Присутній модуль зв'язку п'ятого покоління, підтримка Wi-Fi 6/6E, Bluetooth 5.4, NFC і системи глобального позиціонування GPS, Galileo, BeiDou і GLONASS. У пристрої реалізовано функції проектора (яскравість 100 лм), потужного LED-ліхтарика на 1200 лм, FM-радіо, бічного сканера відбитків пальців, а також датчик барометричного тиску. В якості операційної системи використовується Android 14 з подальшим оновленням до Android 15. Oukitel WP100 Titan призначений для використання в екстремальних умовах і розрахований на тривалу автономну роботу за високої захищеності та функціональності.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 5G, 3G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Бездротові технології | NFC |
| Роз'єми | Type-C |
| Тип матриці | IPS |
| Безпека | Сканер відбитків пальців збоку |
| Оснащення | Календар, Будильник, Швидке заряджання, Калькулятор |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2460x1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 396 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G615 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12288 MB |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | 5G, LTE, GPRS |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 33000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 66 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 200 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар |
| Ігри | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Швидка зарядка, Power Bank, Пилозахисний корпус, Датчик освітленості, Датчик наближення, Компас |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 178.3 мм |
| Ширина | 84.3 мм |
| Товщина | 35.6 мм |
| Вага | 876.6 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний поворот екрана | Так |
| кодування/утримання виклику | Так |
| Можливість заряджання від USB | Так |
| Записування відео | Так |
| Обмін між SIM-карткою і внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук за телефонною книгою | Так |
- Ціна: 29 999 ₴





