
Смартфон Ulefone Armor 27T Plus 12/256Gb Black EU
18 999 ₴
- Під замовлення
- Код: ua27tp12256bk
Відправка з 30 квітня 2026- +380 (50) 321-70-03
Смартфон оснащений покращеною тепловізійною камерою FLIR Lepton завдяки роздільній здатності 160 x 120 пікселів, яка дозволяє виявляти об'єкти за допомогою інфрачервоного світла навіть за температур абсолютного нуля (-273ºC). Крім того, він дозволяє переглядати та інтерпретувати зображення, щоб побачити температуру за високих температур до 450ºC. Все це підтримується запатентованою системою обробки FLIR MSX та VividIR. Для підтримки цієї тепловізійної камери вона включає додаток FLIR My FLIR, який дозволяє обробляти зображення, аналізувати їх, створювати звіти та використовувати інші опції для фотографування. Смартфон також примітний своєю 64-мегапіксельною камерою нічного бачення, яка знімає в повній темряві. Крім того, смартфон оснащений алгоритмом Ulefone NightElf Ultra 3.0 для кращих результатів на зображеннях та відео. З іншого боку, його 50-мегапіксельний об'єктив Samsung ISOCELL з фіксованою фокусною відстанню дозволяє робити знімки при меншому освітленні, ніж інші моделі. Його 32-мегапіксельний об'єктив Samsung GD1 — це селфі-об'єктив з кутом огляду 80,4°, що дозволяє робити портрети та групові знімки з чудовою якістю зображення та деталізацією. Смартфон має величезний акумулятор ємністю 10600 мАг. За словами бренду, він забезпечує до 20 годин відеозйомки, 58 годин дзвінків або 576 годин у режимі очікування. Крім того, цей акумулятор має функцію швидкої зарядки потужністю 33 Вт, завдяки якій він буде готовий до роботи миттєво. Він також має функцію швидкої бездротової зарядки до 30 Вт та зворотної бездротової зарядки, щоб ви могли заряджати свої Apple AirPods V2 бездротовим способом за допомогою смартфона. 6,78-дюймовий дисплей забезпечує чудовий мультимедійний досвід. Він має роздільну здатність FullHD + 1080 x 2460 пікселів, яка також вирізняється частотою оновлення 120 Гц та максимальною яскравістю до 680 ніт. Отримайте більше функцій завдяки роз'єму розширення uSmart 2.0, який робить його сумісним з різними аксесуарами, такими як ендоскопи Ulefone E03, E02 та E01; а також мікроскоп C01. Смартфон має сертифікати IP68, IP69K та MIL-STD-810H. Ця потрійна сертифікація забезпечує йому стійкість до води, пилу, ударів та подряпин. Він також стійкий до екстремальних температур, витримуючи температури від -30ºC до 55ºC. Він стійкий до подряпин завдяки склу Corning Gorilla Glass Victus. що дозволяє йому витримувати падіння з висоти до 2 метрів. Його восьмиядерний процесор MediaTek Helio G99 доповнюється відеокартою ARM Mali-G57. Що стосується оперативної пам'яті, то вона має близько 12 ГБ LPDDR4X RAM, яку можна віртуально розширити до 24 ГБ. Він має близько 256 ГБ пам'яті, яку можна розширити до 2 ТБ завдяки слоту для SD-карти. Все це працює на операційній системі Android 15, яка дозволяє персоналізувати використання та постачається з допомогою штучного інтелекту Google для покращеної фотографії та щоденного використання.
Виробник залишає за собою право вносити будь-які зміни та покращення в комплектацію та характеристики пристрою без попереднього повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Бездротові технології | NFC |
| Роз'єми | Type-C, 3.5 мм (mini-Jack) |
| Тип матриці | IPS |
| Безпека | Сканер відбитків пальців збоку |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.78 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2460x1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 396 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12288 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | LTE, GPRS |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10600 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 33 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Сканер відбитку пальця, Швидка зарядка, Датчик наближення, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 182.8 мм |
| Ширина | 86.8 мм |
| Товщина | 18.5 мм |
| Вага | 441 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| кодування/утримання виклику | Так |
| Функція бездротового заряджання | Так |
| Можливість заряджання від USB | Так |
| Записування відео | Так |
| Обмін між SIM-карткою і внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук за телефонною книгою | Так |
- Ціна: 18 999 ₴

